Wynajem busa

z kierowcą na dowolne okazje


W naszej firmie wypożyczysz busa z kierowcą na dowolne okazje – szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe, wycieczki, wyjazdy na imprezy sportowe… Gdzie tylko potrzebujesz. Naszym klientom oferujemy wiele ciekawych opcji transportowych – zapewniamy profesjonalny i bezpieczny przewóz osób na terenie Polski.

 • wynajem busa

Bezpieczne i wygodne

busy do 20 pasażerów

W zakresie wynajmu busów współpracujemy zarówno z firmami, instytucjami publicznymi, jak również klientami indywidualnymi. Ofertę kierujemy również do szkół i przedszkoli. Nasze busy i autokary doskonale sprawdzą się podczas wyjazdów rekreacyjnych, służbowych, a także imprez okolicznościowych.
Interesuje Cię wynajem busa? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty i zarezerwować dogodny termin. Ceny wynajmu ustalamy indywidualnie, w zależności od liczby pasażerów i długości trasy. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.
Posiadamy wygodne i bezpieczne busy, niemieckiej marki Mercedes Benz, którymi może podróżować do 20 pasażerów. W trosce o bezpieczeństwo pasażerów regularnie odnawiamy flotę naszych pojazdów. Korzystając z naszych usług możesz szybko, komfortowo i bezpiecznie dojechać pod dowolny adres.

Doświadczeni kierowcy

Posiadamy zaufane grono kierowców,


którzy mają ogromne doświadczenie w przewozie osób. Proces rekrutacji nowych pracowników jest złożony, dokładamy wszelkich starań, aby poszerzając naszą kadrę wybierać najlepszych profesjonalistów.

Oprócz doświadczenia w branży, naszych kierowców wyróżnia też wysoka kultura osobista, dlatego podróż na pokładzie naszych busów mija w przyjaznej, kameralnej atmosferze. W firmie korzystamy tylko z nowoczesnych pojazdów, na których pokładzie podróż jest nie tylko bezpieczna, ale również komfortowa i szybka.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Wszystkie usługi transportowe kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:
  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.