Wycieczki szkolne i przewóz uczniów

dla szkół i przedszkoli


Wycieczki to element stale obecny w życiu szkolnym i przedszkolnym. Wyjazd do teatru, muzeum, zoo czy w góry? Firma INTRANS zajmuje się przewozem uczniów ich opiekunów w wybrane miejsce. Realizujemy również codzienne dojazdy dzieci do szkół i przedszkoli.

 • wycieczki szkolne
 • przewóz uczniów

Bezpieczny przewóz uczniów

z domu do szkoły i ze szkoły do domu

Bezpieczny dojazd uczniów do szkoły to priorytet dla rodziców i wychowawców. Co zrobić gdy szkoła znajduje się w dużej odległości od domu? Firma INTRANS oferuje szkołom możliwość zorganizowania przewozu uczniów. Od wielu lat współpracujemy ze szkołami z terenu Sosnowca.

Chętnie doradzimy w zakresie wyboru odpowiedniego środka transportu – autokaru lub busa. Pomożemy zaplanować optymalną trasę i godziny przejazdów, tak aby uczniowie bezpiecznie i punktualnie dotarli na miejsce.

Interesuje Cię oferta przewozu uczniów? Ceny przewozu ustalamy indywidualnie, w zależności od liczby pasażerów i długości trasy. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Wycieczki szkolne i edukacyjne

dla szkół i przedszkoli


W okresie wiosennym i jesiennym sporą część naszych zleceniodawców stanowią szkoły prywatne i państwowe. W Intrans wypożyczamy busy i autokary na wycieczki szkolne dla uczniów różnych klas, do dowolnych miejscowości na terenie Śląska i nie tylko. Dysponujemy flotą bezpiecznych i nowoczesnych autokarów i busów oraz zespołem doświadczonych kierowców, przez co możemy obsłużyć wiele wycieczek jednocześnie.

Obsługujemy także wycieczki edukacyjne, organizowane przez szkoły, ośrodki kulturalne i inne placówki związane z oświatą. Każdy z naszych busów i autokarów jest nowoczesny i zaopatrzony w klimatyzację, dlatego podróż odbywa się w komfortowych warunkach. Pojazdy mieszczą od 20 do 59 pasażerów dzięki czemu możemy zapewnić komfortowe warunki podróży.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Wszystkie usługi transportowe kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:
  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.