Przewóz pracowników Sosnowiec

bezpiecznie i na czas


Nasza siedziba mieści się w Sosnowcu, więc od wielu lat współpracujemy z lokalnymi firmami w zakresie przewozu pracowników. Realizujemy przewóz pracowników na targi, konferencje, imprezy okolicznościowe czy szkolenia. Obsługujemy również regularny przewóz pracowników do miejsca pracy na ustalonych z pracodawcą trasach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i bezpieczny transport nowoczesnymi autokarami i busami.

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Nowoczesne i komfortowe

busy i autokary

Posiadamy busy i autokary różnej wielkości co pozwala na zoptymalizowanie kosztów przewozu pracowników. Naszym klientom biznesowym i nie tylko proponujemy bardzo elastyczne rozkłady jazdy, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb. Nasi stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe.
Firmy korzystające z naszego transportu pracowników obsługiwane są wyłącznie przez nowoczesne, kilkuletnie busy i autokary, mieszczące na pokładzie od 20 osób do 59 osób. Każdy pojazd jest klimatyzowany i wyposażony w komfortowe, rozkładane fotele. Dzięki temu pasażerowie podróżują wygodnie, a trasa mija w kameralnej atmosferze.
Nasze busy regularnie podróżują na terenie Sosnowca i całego województwa śląskiego. Realizujemy przewóz pracowników m.in. na terenie: Katowic, Gliwic, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej czy Rudy Śląskiej, a nawet Łodzi. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie dowiozą pracowników do celu.
Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Doświadczeni kierowcy

Posiadamy zaufane grono kierowców,


którzy mają ogromne doświadczenie w przewozie osób. Proces rekrutacji nowych pracowników jest złożony, dokładamy wszelkich starań, aby poszerzając naszą kadrę wybierać najlepszych profesjonalistów.

Oprócz doświadczenia w branży, naszych kierowców wyróżnia też wysoka kultura osobista, dlatego podróż na pokładzie naszych busów mija w przyjaznej, kameralnej atmosferze. W firmie korzystamy tylko z nowoczesnych pojazdów, na których pokładzie podróż jest nie tylko bezpieczna, ale również komfortowa i szybka.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:
  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.