Przewóz pracowników Łódź

profesjonalnie i na czas


Od wielu lat współpracujemy z firmami z terenu województwa śląskiego. Posiadamy oddział w Łodzi, gdzie współpracujemy z lokalnymi firmami w zakresie przewozu pracowników do miejsca pracy. Realizujemy również przewóz pracowników na imprezy okolicznościowe, targi, konferencje czy szkolenia. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i bezpieczny transport nowoczesnymi autokarami i busami.

 • przewóz pracowników
 • wynajem autokarów z kierowcą

Nowoczesne i komfortowe

busy i autokary

Posiadamy busy i autokary różnej wielkości co pozwala na zoptymalizowanie kosztów przewozu pracowników. Naszym klientom biznesowym i nie tylko proponujemy bardzo elastyczne rozkłady jazdy, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb. Nasi stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe.
Firmy korzystające z naszego transportu pracowników obsługiwane są wyłącznie przez nowoczesne, kilkuletnie busy i autokary, mieszczące na pokładzie od 20 osób do 59 osób. Każdy pojazd jest klimatyzowany i wyposażony w komfortowe, rozkładane fotele. Dzięki temu pasażerowie podróżują wygodnie, a trasa mija w kameralnej atmosferze.
Nasze busy regularnie podróżują na terenie Łodzi. Realizujemy przewóz pracowników do miejsca pracy. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie dowiozą pracowników do celu.
Potrzebujesz więcej informacji na temat przewozu pracowników? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń
505 012 525
Napisz
biuro@intrans.net.pl

Doświadczeni kierowcy

Posiadamy zaufane grono kierowców,


którzy mają ogromne doświadczenie w przewozie osób. Proces rekrutacji nowych pracowników jest złożony, dokładamy wszelkich starań, aby poszerzając naszą kadrę wybierać najlepszych profesjonalistów.

Oprócz doświadczenia w branży, naszych kierowców wyróżnia też wysoka kultura osobista, dlatego podróż na pokładzie naszych busów mija w przyjaznej, kameralnej atmosferze. W firmie korzystamy tylko z nowoczesnych pojazdów, na których pokładzie podróż jest nie tylko bezpieczna, ale również komfortowa i szybka.

 • doświadczeni kierowcy
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów
 • wynajem autokarów

Skontaktuj się
z nami!


Usługę przewozu pracowników kalkulujemy indywidualnie.


Jeśli chcesz otrzymać ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub:


Zadzwoń
505 012 525

Napisz
biuro@intrans.net.pl

  Skąd?
  Dokąd?
  Ile osób?
  Imię i Nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Dodatkowe informacje:
  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.